South Carolina

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai South Carolina

Īpašums pārdošanai Dienvidkarolīnā

Dienvidkarolīna sastāv no 46 apgabaliem.Pabeigt ziemeļus ar Ziemeļkarolīnu, uz dienvidiem un rietumiem ar Gruziju, bet austrumos tas tiek mazgāts ar Atlantijas okeānu.

Dienvidkarolīna ir valsts dienvidaustrumos no Amerikas Savienotajām Valstīm, kas pazīstama ar tās subtropu pludmalēm un purvainajām salām. Čārlstons, piekrastē, ir vēsturiska pilsēta ar pasteļkrāsu mājām, tipiskām dienvidu plantācijām un Fort Sumter, kur tika atlaisti pirmie pilsoņu kara šāvieni. Uz ziemeļiem ir Grand Strand, 60 jūdžu gājiens, kas slavens ar saviem golfa laukumiem un Myrtle Beach piejūras kūrortu.

Vai esat ieinteresēts pārdot savu māju drīz vai iegādāties īpašumu pārdošanai Dienvidkarolīnā? Ja tā, jūs, iespējams, cerēsiet pārdot, kad tirgus būs pareizi. Daži cilvēki ir tik iecerējuši pārdot īstajā laikā, kad viņi tīši iebilst pret to, līdz tirgus vēršas pie viņiem. Tomēr ne visiem ir greznība gaidīt, lai pārdotu savu māju. Viņu apstākļu dēļ viņiem ir jāpārdod pēc iespējas ātrāk. Neatkarīgi no jūsu situācijas joprojām ir svarīgi zināt Dienvidkarolīnas nekustamā īpašuma tirgu. Dienvidkarolīnas mājokļu tirgus ir pareizs, jo tas ir lielisks laiks pārdot. Par laimi pārdevējiem, šogad tirgus ir viņu pusē.

Faktiski tas ir bijis pēdējo 12 mēnešu laikā, un ir sagaidāms, ka tas turpināsies arī nākamajos 12 mēnešos. Pagājušajā gadā Dienvidkarolīnas nekustamā īpašuma tirgus pieauga par vairāk nekā 6%. Nākamajā gadā paredzams, ka tas turpinās pieaugt par gandrīz 5%. Cenas joprojām ir pietiekami saprātīgas, lai mudinātu jaunos pircējus iegādāties īpašumu pārdošanai Dienvidkarolīnā 2018. gadā.

Cenas Dienvidkarolīnā ir mazāk nekā 100 000 ASV dolāru. Tas ir interesanti gan pašreizējiem Dienvidkarolīnas iedzīvotājiem, gan cilvēkiem visā ASV, kuri cenšas pāriet uz lētāku valsts daļu. Tas nozīmē, ka, ja jūs šogad nodosiet savu māju pārdošanai, jums būs lielāka iespēja ne tikai to pārdot, bet arī pārdot par lielisku cenu. Ja esat gatavs pārdot savu māju, jums var būt jautājums, vai ir kaut kas, ko jūs varat darīt, lai pārliecinātos, ka jūs no tā gūstat maksimālu labumu.

Un tāpēc, ka nekustamā īpašuma tirgus valstij ir labs pārējā 2018. gada periodā, tas nozīmē, ka jums ir iespēja saņemt jūsu mājās vēlamo cenu.

Kolumbija, galvaspilsēta, ir lielāka vidēja lieluma pilsēta Dienvidkarolīnas štatā. Kolumbija ir lielākā Dienvidkarolīnas kopiena, kurā dzīvo 134 309 cilvēki un 80 apdzīvotas vietas. Kolumbija ir militārā pilsēta.

Interesanti, ka Kolumbijā ir vairāk cilvēku, kas strādā datoros un matemātikā nekā 95% vietu ASV.

Apvienojot pilsētas zemes gabalus un universitātes pilsētas jutīgumu, Kolumbija patiešām ir jauka kombinācija. Kaut arī Kolumbija nav milzīga pilsēta, tā ir pietiekami liela, lai saviem iedzīvotājiem un tūkstošiem studentu, kuri katru rudenī nonāktu, piedāvā daudz iespēju, iespējas un ērtības. Tātad tā ir īstā vieta, kur meklējat īpašumu pārdošanai Dienvidkarolīnā.

Kolumbijas izglītības līmenis ir viens no augstākajiem valstī. Ienākumi uz vienu iedzīvotāju Kolumbijā 2010. gadā bija 25,990 ASV dolāri, kas ir vidēji lieli ienākumi salīdzinājumā ar Dienvidkarolīnu un tautu. Tas atbilst ikgadējiem ienākumiem $ 103,960 četrām ģimenēm. Kolumbija ir ļoti etniski daudzveidīga pilsēta. Cilvēki, kas sauc Kolumbijas māju, sevi raksturo kā piederīgus daudzām etniskām un rasu grupām. Visvairāk Kolumbijas iedzīvotāju

ziņojums ir balts, kam seko melns vai afroamerikānis. Nozīmīgi Kolumbijas iedzīvotāju priekšteči ir angļu, īru, skotu un itāļu.

Čārlstons ir vēl viena interesanta pilsēta, kur Dienvidkarolīnā tiek pārdots medību īpašums.

Ja neesat par to dzirdējuši, Charleston nekustamā īpašuma tirgus pēdējos gados ir bijis uguns. Ir vairāk pircēju nekā pārdevēji, mājokļu cenas ir strauji palielinājušās, un šobrīd nav pazīmju, kas mainīsies, pat palielinoties procentu likmēm.

2018. gada februārī trīs apriņķa apgabalā tika pārdoti 2 111 īpašumi. Tas ir atkarīgs no 2 040 sarakstiem 2017. gada februārī un 1,972 2016. gada februārī. Iespējams, ka pārdevēji ir gatavi sazināties ar ieinteresēto pircēju grupu.

Šā gada februārī mājās tika pieņemti vidēji 61 dienas, lai saņemtu pieņemto piedāvājumu, salīdzinot ar 69 dienām 2017. gadā un 71 dienu laikā 2016. gadā.

Vidējā pārdošanas cena mājām trīs apgabala apgabalos 2018. gada februārī bija $ 257,500. No 2017. gada februāra tas palielinājās par 7%. 2017. gada februāra mēnesī vidējās mājokļu cenas bija 240,750 ASV dolāri, kas ir par 1,8% vairāk nekā 2016. gadā.

Neatkarīgi no tā, Charleston nekustamā īpašuma tirgus 2018. gadā paliks konkurētspējīgs.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 17966

PARDOŠANA Lauku māja, South Carolina, Spartanburg, Lyman, 320 Mission Circle

68,965.52EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

120.77 m²
Tas ir liels starteris mājas, zemas uzturēšanas un ērti. Tas ir daudzas jaunas īpašības, kas ietver: elektroinstalācijas, santehnikas darbi, Veļas maz...
UNAVAILABLE
Cod. 6013

PARDOŠANA Lauku māja, South Carolina, Columbia, Columbia, Columbia

354,969.57EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

120 m²
labu māju pārdošanai
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB